Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Administration
si: පාලනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
