Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Administration
sq: Administrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Filter
sq: Filtri

en: Operation
sq: Veprimi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
