Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Show only items where
th: แสดงเฉพาะเนื้อหาที่
