Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:
