Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Reset
uk: Скинути

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Filter
uk: Фільтр

en: Operation
uk: Дія

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.
