Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Filter
vi: Lọc

en: Operation
vi: Thao tác

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Refine
vi: Sàng lọc

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Show only items where
vi: Chỉ hiển thị các mục có

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
