Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: edit
fr: modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Update options
fr: Mettre à jour les options

en: Filter
fr: Filtrer

en: Operation
fr: Opération

en: No items selected.
fr: Aucun élément sélectionné.

en: Refine
fr: Affiner

en: Undo
fr: Annuler

en: Show only items where
fr: Montrer seulement les éléments pour lesquels

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.
