Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Operation
gu: કાર્યો
