Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Filter
ht: Filtre
