Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
