Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Refine
ml: ശുദ്ധിചെയ്ത

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
