Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Administration
oc: Administracion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Filter
oc: Filtrar

en: Operation
oc: Operacion

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: Show only items where
oc: Far veire solament los elements pels quals

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
