Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Filter
pl: Filtr

en: Operation
pl: Czynność

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
