Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Reset
ru: Сбросить

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Filter
ru: Фильтр

en: Operation
ru: Действие

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Refine
ru: Отбор

en: Undo
ru: Отмена

en: Show only items where
ru: Показать материалы, у которых

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.
