Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Administration
ur: تنظیم

en: edit
ur: ترمیم

en: Filter
ur: فلٹر
