NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Current
ar: الحالي

en: State
ar: الحالة

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Draft
ar: مسودة
