NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: State
bg: Статус

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
