NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: Schedule
ca: Planificar

en: Current
ca: Actual

en: State
ca: Estat

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Draft
ca: Esborrany

en: draft
ca: esborrany
