NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Current
cy: Cyfredol

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi
