NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Schedule
da: Planlægning

en: Current
da: Aktuelle

en: State
da: Status

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: Draft
da: Kladde

en: draft
da: kladde
