NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Current
el: Τρέχοντα

en: State
el: Κατάσταση

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης
