NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Administration
es: Administración

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Current
es: Actual

en: State
es: Estado

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Draft
es: Borrador

en: draft
es: borrador
