NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Current
et: Praegune

en: State
et: Olek

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Draft
et: Mustand
