NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Current
eu: Unekoa

en: State
eu: Egoera

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: draft
eu: zirriborroa
