NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: State
fi: Tila

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: draft
fi: keskeneräinen
