NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Schedule
fr: Planning

en: Current
fr: Actuel

en: State
fr: État

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Draft
fr: Brouillon

en: draft
fr: ébauche
