NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Schedule
gl: Programación

en: Current
gl: Actual

en: State
gl: Estado

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Draft
gl: Borrador

en: draft
gl: borrador
