NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Current
hi: मौजूदा

en: State
hi: अवस्था

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: Draft
hi: प्रारूप
