NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Current
hr: Trenutno

en: State
hr: Država

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu
