NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Current
hu: Jelenlegi

en: State
hu: Állapot

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Draft
hu: Vázlat

en: draft
hu: vázlat
