NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Administration
id: Administrasi

en: Current
id: Saat ini

en: State
id: Status

en: Publish
id: Tampilkan

en: Unpublish
id: Tidak tampilkan

en: Draft
id: Konsep
