NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: Schedule
it: Pianifica

en: Current
it: Corrente

en: State
it: Stato

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: Draft
it: Bozza

en: draft
it: bozza
