NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
