NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Current
lt: Dabartinis

en: State
lt: Etapas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Draft
lt: Juodraštis
