NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Draft
lv: Melnraksts

en: draft
lv: melnraksts
