NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: State
mr: राज्य

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
