NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: draft
my: မူကြမ်း
