NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Current
nl: Huidige

en: State
nl: Status

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Draft
nl: Concept

en: draft
nl: kladversie
