NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Current
pl: Bieżący

en: State
pl: Stan

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Draft
pl: Szkic

en: draft
pl: szkic
