NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: Schedule
pt: Agendar

en: Current
pt: Atual

en: State
pt: Estado

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Draft
pt: Rascunho

en: draft
pt: rascunho
