NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Schedule
ru: Расписание

en: Current
ru: Текущий

en: State
ru: Состояние

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Draft
ru: Черновик

en: draft
ru: черновик
