NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Schedule
sk: Plán

en: Current
sk: Aktuálny

en: State
sk: Stav

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie
