NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Current
sv: Nuvarande

en: State
sv: Läge

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Draft
sv: Utkast
