NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Current
tr: Şu anki

en: State
tr: Durum

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Draft
tr: Taslak
