NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Current
vi: Hiện thời

en: State
vi: Bang

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản

en: Draft
vi: Nháp
