NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Current
az: Hazırkı

en: State
az: Dövlət

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın
