NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Schedule
be: Расклад

en: Current
be: Бягучы

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Draft
be: Чарнавік
