NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Current
cs: Aktuální

en: State
cs: Stav

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Draft
cs: Koncept

en: draft
cs: koncept
