NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Schedule
he: תיזמון

en: Current
he: נוכחי

en: State
he: מצב

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Draft
he: טיוטה
