NRA/ERS Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Current
ja: 現在

en: State
ja: 状態

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: Draft
ja: 下書き

en: draft
ja: 下書き
